icerikyaz.NET | Uzman eliyle,kaliteli içerik!

GÜVENLİK VE HİZMET

Güvenlik


İcerikyaz.NET,aşağıdaki şartlarda tüm kullanıcılarının güvenliğini taahhüt eder.

  • Kişisel verilerin, icerikyaz.NET sitesi dışında herhangi bir reklam, tanıtım ve promosyon işlemleri dışında izinsiz kullanılmaması ve 3. kişilerle paylaşılmaması.
  • Kayıt esnasında kullanılan kişisel verilerin muhafaza edilmesi.
  • Site hizmetleri konusunda fiyat ve nitelik değişikliklerini, öncesinde tüm kullanıcıları ile açıkça paylaşması ve sonrasında maddi kayba uğramasının önüne geçer.
  • Hiçbir şekilde, hesap kimliğini ispat etmeksizin; canlı destek veya iletişim kanallarından kurulan desteklerde kullanıcı verilerini paylaşmamak.
  • Verilen siparişlerin ( Editör paketleri dâhil.) sadece panel üzerinden ve sadece sipariş veren müşteriye gizlilik esası ile %100 özgün ve müşteri istekleri doğrultusunda hazırlanışını.
  • Sistemde teslim alımı yapılan içeriklerin, kayıt altına alma maksadıyla yayın hayatı boyunca icerikyaz.NET sunucusunda barındırmayı ve içeriklerin başka platformlarda ne maksatla olursa olsun kullanılmamasını.


Hizmet ve Detaylar


İcerikyaz.NET,
özel içerik siparişi, hazır içerik satışı ve editörlük paketleri hizmeti sunan bir içerik üretim sitesidir. Sistem üzerinden, Özel İçerik Siparişi – Hazır İçerik Satışı ve Editörlük Hizmeti gibi 3 tip çalışma yapısı vardır.


1- Özel İçerik Siparişi:

Sitede yer alan 3 paket halinde özel içerik siparişi seçeneği vardır. Bu seçenekler arasında, her paketin ayrı olarak nitelikleri belirtilmiştir. Genel nitelikleri kapsamında, semantik yazım tekniği tüm paketlerde uygulanır.

Siparişi vermeye karar verdiğiniz paketi seçerek, yönlendirmeleri izleyebilirsiniz. İçerik başlıkları, anahtar kelimeler, yazı uzunluğu, yazım hitabı, genel yazım kategorisi gibi birçok teknik konuda detayları, kullanıcı panelinizden rahatlıkla belirtebilirsiniz. Bu sayede, siparişlerde tüm detaylar tarafınızdan belirlenmiş olur.

Ücretlendirme: Seçilen paket tutarınca, 100 kelime ve katları şeklinde sistem tarafından “Maliyeti Hesapla” tuşu ile otomatik belirlenir.

Özel İçerik Sipariş Verme ve Teslimat:

Seçtiğiniz paketi sipariş verdiğinizde, yazdırmak istediğiniz içeriğin tüm detaylarına kadar belirtmeniz mümkündür. İş, ekibimizden bir yazara tanımlandığı anda sizlere SMS ile bilgilendirme yapılır. İş bitimi sonrasında, SMS ile bilgilendirme yapılarak işinizi teslim almanız istenir.

Özel İçerik Siparişlerinin tamamında teslim süresi standart olarak 1-3 gün arasıdır. İş tanımlaması ortalama 1-3 saat içerisinde yapılır.
Teslim süresi, iş tanımlaması yapıldığı andan itibaren işlemeye başlar.
3. gün sonrasında teslim edilemeyen sipariş ücreti, müşteriye kredi olarak iade edilir.


2- Hazır İçerik Satışı:

Hazır içerik satışlarında, ekip içerisine dâhil yazar ve editör arkadaşların içerikleri satılmaktadır. Genel olarak içerikler semantik yazım tekniği şeklinde hazırlanmıştır.

100 kelime ücreti 2.5 TL’dir. Katları şeklinde, içeriğin uzunluğuna göre bu fiyatlandırma temel alınır. Hazır içerikler, satıştan sonra sistemden kalkar ve tekrar satışa sunulmaz. Hazır satın alınan içerikler, panel üzerinden hemen indirilerek kullanılabilir

3- Editörlük Hizmeti:

Sitesinde sürekli içerik ihtiyacı olan ve içeriklerin uzman editörler tarafından, SEO kurallarına ve gelişmiş yazım teknikleri ( SEMANTİK, EVERGREEN, LSI ) uygun şekilde hazırlanmasını isteyenlerin seçebileceği bir hizmet türüdür.

Bu hizmet türünde, müşteriler öncesinde; sitelerinde bir editör hesabı açmalıdır.

Bu hesap bilgilerini, verdiği editörlük hizmeti siparişi esnasında, panel aracılığı ile sisteme iletmelidir.

Ayrıca; yazım teknikleri, nelere dikkat edilmesi gerektiğini, ne tür görsellere ihtiyaç duyduğunu, yayın politikasına uygun yazı yapısını ( Genel anlamda kategori olarak.) sistem üzerinden mutlaka belirtmelidir.

Editörlük hizmeti paketleri içerisinde,tüm hizmet süresi standart 1 aydır! ( 30 Net Gün)

Editörlük Hizmeti Çalışma Mantığı:

Editörlük hizmeti tanımlanan icerikyaz.NET ekibi üyesi, günlük olarak sistem üzerinden yazı başlıklarını, kelime sayılarını ve genel yazı niteliklerini bilgi olarak “ bilgi akışı sistemine “ girer. Bu şekilde, sitesindeki durumu hem panel üzerinden hem de kendi sitesinden müşteri izleyebilir.

İcerikyaz.NET sistemi üzerinden yaşanacak herhangi bir aksaklık, bilgi ihtiyacı gibi durumlarda iletişim formu ve canlı destek alanlarından sürekli irtibat kurulabilir.